aspazja makijaż ślubny białystok

Czy męski zarost świadczy o tym, że jego posiadacz nie chce się golić, że nie ma na to czasu? Wprost przeciwnie – noszenie bujnego zarostu wymaga od jego właściciela niezwykłej staranności. Czasami prostszym wydawałoby się chwycenie za golarkę i sprowadzenie wszystkiego do gładkości.

Broda i wąs dobrze utrzymane wymagają, by poświęcić im dużo czasu. Nie wystarczy samo regularne przystrzyganie, trzeba je starannie myć i czesać używając do tego specjalnych kosmetyków i akcesoriów np.

olejku czy balsamu do nawilżania brody, wosku, który pozwoli ułożyć czy podkręcić wąsa, mydeł i szamponów do mycia, szczotek i grzebieni do czesania oraz nożyczek. Jest jeszcze dużo innych specjalistycznych produktów, wiele rodzajów kosmetyków, których mężczyźni mogą używać, ale najczęściej dbają o swój zarost samodzielnie nie chodząc do fryzjera.

Korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw doprowadziłoby do uznania ich za przesadnie dbających o wizerunek. Gdyby jednak nie użyli choćby podstawowych produktów, mówiono by, że są zaniedbani.